Podsumowanie XXIV
Poznańskiego Festiwalu
Nauki i Sztuki

Serdecznie Was zapraszamy do obejrzenia i przeczytania podsumowania XXIV PFNiS.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Zobaczcie namalowany podczas inauguracji obraz, posłuchajcie o biodruku 3D, dowiedzcie się, o jakim konkursie mówi dr Anna Mleczko, poznajcie drogę do sukcesu youtubera Macieja Kośmickiego i posłuchajcie, co w edukacji jest najważniejsze zdaniem Agnieszki Jankowiak-Maik.

Program wydarzeń

Nowa formuła będzie miała charakter hybrydowy, łącząc spotkania na żywo z aktywnością online, także w czasie rzeczywistym.

Programy organizatorów

Rejestracja CIRRUS

Poznański Festiwal
Nauki i Sztuki

To akademickie wydarzenie popularyzujące naukę i sztukę wśród społeczności Poznania i okolic, a także gości z innych regionów kraju.

 

W ciągu tych dni naukowcy z poznańskich uczelni, Laboratorium Wyobraźni i poznańskiego oddziału Polskiej Akademii Nauk poprzez laboratoria, warsztaty, pokazy doświadczeń i inne formy ukazują uczestnikom świat pełen fascynujących zjawisk – świat, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, a nauka to zapierająca dech w piersiach przygoda, którą może przeżyć każdy.

0
Organizatorów
0
wydarzeń festiwalowych
0
ciekawostek edukacyjnych
0
wykonawców
Festiwal dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki oraz ze środków budżetowych Miasta Poznań.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.​
Więcej
Skip to content