Warsztaty „Skarby w dłoń” – skrócony poradnik profilaktyczny dla każdego

Warsztaty „Skarby w dłoń” – skrócony poradnik profilaktyczny dla każdego

30 grudnia 2020 | biologia

warsztaty online

Podziel się:

Rak piersi i jąder dotyczy nas wszystkich: mam, córek, partnerów, braci, przyjaciół. Dla wielu z nas to wciąż tabu, dlatego zaprzęgamy siły by wziąć sprawy w swoje ręce – dosłownie! Przedstawiamy warsztaty z samobadania piersi i jąder, które wykonywane regularnie pomogą Wam zapoznać się z własnym ciałem i ułatwią wykrycie ewentualnych zmian. To bezpłatna, łatwa i przyjemna metoda, która ratuje życia. Zachęcamy do obejrzenia filmu i dyskusji. Upowszechnijmy nowotwory razem – zdobądźcie wiedzę z nami, szerzmy świadomość i praktykujmy profilaktykę!

Gdybyście mieli pytania, jesteśmy do dyspozycji. Możemy spotkać się online i pogadać. Wystarczy do nas napisać i poprosić o termin spotkania: boszka@amu.edu.pl lub skarby w dlon@outlook.com
Czekamy na Was !

TEAM: Katarzyna Morańska (lider grupy), Damian Kamiński, Rut Bryl, Oliwia Mazar, Maria Gwit, prof UAM.dr hab. Bożena Sikora (opiekun naukowy – Zakład Morfologii Zwierząt WB UAM)

Film zrealizowano przy współpracy z : projektem Skarby w dłoń, Sekcją Medycyny Regeneracyjnej i Badań nad Nowotworami oraz Uniwersyteckim Stowarzyszeniem Onkologii Multidyscyplinarnej.