Zastosowanie dronów w monitorowaniu zanieczyszczeń środowiska (II)

Pokaz wykorzystania i sterowania dronami w celu identyfikacji zanieczyszczeń powietrza niebezpiecznych dla zdrowia (aldehydy, benzopireny) oraz ich monitorowania.

Kiedy: 26/04/2018
Gdzie: Wydział Chemii ul. Umultowska 89b 61-614 Poznań Parking przed budynkiem Wydziału Chemii UAM
Dziedzina: chemia

INNE WYBRANE WYDARZENIA BEZ REJESTRACJI:

godz. 9:30 – 13:00 Lody mrożone ciekłym azotem (Hol przy auli 2.64)
godz. 11:15 (po wykładzie) – 12:00 Pokaz wykorzystania i sterowania dronami w celu identyfikacji zanieczyszczeń powietrza niebezpiecznych dla zdrowia (aldehydy, benzopireny) oraz ich monitorowania (parking przed budynkiem)
godz. 14:00-15:00 Pokaz efektownych, pirotechnicznych doświadczeń chemicznych przygotowany przez studentów z Naukowego Koła Chemików Wydziału Chemii UAM (parking przed budynkiem)

Koordynator: prof. UAM dr hab. Marcin Frankowski
E-mail: marcin.frankowski@amu.edu.pl