Zaginiony kod miasta

W budynku wydziału rozmieszczono tajemnicze wskazówki, umożliwiające rozwiązanie zaginionego kodu miasta. Zadaniem uczestników będzie połączenie elementów układanki w całość, umożliwiającą odtworzenie legendarnego projektu.

Kiedy: 26/04/2018
Gdzie: Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, ul. Krygowskiego 10, start sala 20
Dziedzina: geografia
Brak wolnych miejsc

W pozornie zwyczajnym budynku jednego z wielu uniwersyteckich wydziałów, jego planista rozmieścił tajemnicze wskazówki, umożliwiające rozwiązanie zaginionego kodu miasta. Wstępem do rozwikłania intrygującej tajemnicy jest odnalezienie drogi do nielicznych przewodników, dysponujących kluczem. Od tego momentu, zadaniem uczestników będzie połączenie elementów układanki w jedną całość, umożliwiającą odtworzenie legendarnego projektu. Wyposażeni w mapy i wskazówki, będą przemierzać zakamarki wydziałowych korytarzy i sal, odnajdując kolejne, ukryte podpowiedzi. Czy jednak uczestnicy podołają temu zadaniu? Czas ucieka!

Prof. UAM dr hab. Sylwia Staszewska, dr Bogusz Modrzewski, dr inż. Magdalena Szczepańska, Olga Dajek, Michał Micek, Wojciech Wachowiak

Data: 2018-04-26 Godzina: 12:00 - 14:00