Wycieczka kulturowa nie musi być nudna

Kiedy: 23/04/2018
Gdzie: Budynek Dydaktyczny, poziom 2, sala 209 Kampus AWF Poznań, ul. Królowej Jadwigi 27/39
Limit miejsc: max. 30 osób

Wielu osobom wycieczki szkolne kojarzą się zazwyczaj jedynie z muzeami, nudnymi przewodnikami i obowiązkowym programem, dopiero po zrealizowaniu którego nastaje upragniony czas wolny. Ale wycieczka wcale nie musi być taka – może być ciekawa, pełna wrażeń i dobrze przygotowana. Świetnie jest jeśli młodzież może sama uczestniczyć w jej zaplanowaniu. Podczas wykładu poprzedzonego dyskusją z grupą pokażemy uczniom i nauczycielom na czym polega ciekawa wycieczka kulturowa i jak można ją przygotować, by z radością realizować wszystkie jej punkty.

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

zarejestruj się na to wydarzenie

*Pola obowiązkowe