„Witajcie w naszej bajce: Kubuś Puchatek”

Interaktywny warsztat

Kiedy: 23/10/2020
Gdzie: online
Kategoria wiekowa: Nauczanie początkowe
Typ imprezy: trwające
Dziedzina: edukacja

Wydarzenie połączone z dwoma innymi warsztatami z cyklu „Witajcie w naszej bajce”. Cykl obejmuje warsztaty: „Kraina Lodu” „Pocahontas” oraz „Kubuś Puchatek”. Uczniowie biorą udział w interaktywnej grze „Escape room” z wykorzystaniem różnych platform edukacyjnych. Zadaniem uczestników jest wykonywanie zadań, których rozwiązanie przybliża ich do zdobycia nagrody. Cykl warsztatów stanowią ćwiczenia rozwijające pamięć, kompetencje matematyczne i językowe, a także kreatywność dzieci.

LINK DO WARSZTATU:

—-> https://view.genial.ly/5f6b61e40209400cf6029b42/presentation-witajcie-w-naszej-bajce-kubus-puchatek

Weronika Antczak – studentka I roku I stopnia Pedagogiki specjalnej. Jej największą pasją jest sport, a w szczególności siatkówka, którą trenuje od 9 roku życia. Poza tym bardzo interesuje się rozwojem dzieci oraz wpływem jaki na niego wywiera sport i szeroko pojęty ruch.

Izabela Napierała – studentka III roku I stopnia Pedagogiki o spec. Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Interesuje się animacją czasu wolnego dziecka oraz pracą z drugim człowiekiem. Interesuje się także edukacją dziecka ze specyficznymi trudnościami edukacyjnymi oraz wpływem relacji pomiędzy nauczycielem, uczniem oraz rodzicem na edukację.

Karolina Maćkowiak – studentka II roku I stopnia Pedagogiki o spec. Edukacja Elementarna i Nauczanie Dzieci z Niepełnosprawnością Intelektualna w Stopniu Lekkim. Bardzo lubi piłkę nożną i podróże, a także pracę z dziećmi. Chętnie uczestniczy w wolontariacie oraz organizacji festynów dla dzieci.