„Witajcie w naszej bajce: Kraina Lodu”

Interaktywny warsztat

Kiedy: 19/10/2020
Gdzie: online
Kategoria wiekowa: Nauczanie początkowe
Typ imprezy: trwające
Dziedzina: edukacja

Wydarzenie połączone z dwoma innymi warsztatami z cyklu „Witajcie w naszej bajce”. Cykl obejmuje warsztaty: „Kraina lodu” „Pocahontas” oraz „Kubuś Puchatek”. Uczniowie biorą udział w interaktywnej grze „Escape room” z wykorzystaniem różnych platform edukacyjnych. Zadaniem uczestników jest wykonywanie zadań, których rozwiązanie przybliża ich do zdobycia nagrody. Cykl warsztatów stanowią ćwiczenia rozwijające pamięć, kompetencje matematyczne i językowe, a także kreatywność dzieci.

LINK DO WARSZTATU:

—-> https://view.genial.ly/5f608ebe51337070914de4a5/presentation-kraina-lodu

Karina Jankowiak – studentka II roku I stopnia Pedagogiki o spec. Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna, dołączyła do KN AGO na początku tego roku akademickiego. Interesuje się origami, rozwojem dzieci z Zespołem Downa, a w wolnej chwili lubi jeździć na rolkach.

Karina Skołożyńska – studentka III roku I stopnia Pedagogiki o spec. Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna, członkini KN AGO od 3 lat. Interesuje się sportem i czytaniem, pedagogiką Marii Montessori, bajkoterapią oraz trudnościami w uczeniu się matematyki. W wolnych chwilach lubi poznawać nowe miejsca i fotografować.

Anna Wojczyńska – studentka III roku I stopnia Pedagogiki o spec. Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Od ponad roku aktywnie działa w KN AGO, w ramach którego uwielbia organizować warsztaty dla dzieci. W pełni poświęca się podejmowanym przez siebie inicjatywom. Interesuje się alternatywnymi formami edukacji, podejściem konstruktywistycznym oraz aktywizującymi metodami nauczania. W wolnych chwilach rysuje i tworzy „scrapbookingowe” albumy.