Wirtualne światy

Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z technikami budowania systemów wirtualnej i wzbogaconej rzeczywistości.

Kiedy: 23/04/2018
09:00 - 09:45 | 10:00 - 10:45 | 11:00 - 11:45
Gdzie: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 12, 61-875 Poznań budynek B, laboratorium VR, sala 15.
Brak wolnych miejsc

Warsztaty będą odbywać się w laboratorium wirtualnej rzeczywistości. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z technikami budowania systemów wirtualnej i wzbogaconej rzeczywistości, zanurzenia się w wirtualnych światach za pomocą zaawansowanych urządzeń, takich jak hełmy, interaktywna ściana projekcyjna oraz jaskinia wirtualnej rzeczywistości. Ponadto w programie przewidziane jest tworzenie animacji postaci i pokaz metod projektowania gier komputerowych z wykorzystaniem technik wirtualnej i wzbogaconej rzeczywistości.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu