Twój mural

Przygnębia Cię widok szarych budynków? Chcesz zrobić coś by miasto było pełne inspiracji? Masz okazję! Stwórz jedyny w swoim rodzaju mural! Wyraź swoją wyobraźnie na ścianach budynków. Warsztat angażuje najmłodszych w kreowanie przyjaznych miast.

Kiedy: 26/04/2018
10:00 - 11:15 | 11:30 - 12:45 | 13:00 - 14:15
Gdzie: Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, ul. Krygowskiego 10, hol przy bibliotece WNGiG
Dziedzina: geografia

Masz dosyć szarych miast? Przygnębia Cię widok ponurych budynków, które tylko odstraszają mieszkańców? A może chcesz zrobić coś by Twoje miasto było ciekawe i pełne inspiracji? Masz niepowtarzalną okazję! Zaprojektuj swój wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju mural! Wyraź swoją wyobraźnie na ścianach budynków. To co znajdzie się na murach bloków i kamienic zależy tylko od Twojej pomysłowości. Wykorzystaj ją! Stwórz swój idealny mural i miej swój wkład na to jak wygląda miasto! Warsztat ma na celu zaangażowanie dzieci i młodzież w kreowanie przyjaznych miast oraz pokazanie jak można mieć wpływ na ich obraz.