Turniej językowy „Na miejsca, fertig, go”

Drużynowy turniej językowy "Na miejsca, fertig, go" - zadania konkursowe będą dotyczyć jednocześnie języka niemieckiego i angielskiego oraz wiedzy o kulturze obu obszarów językowych.

Kiedy: 10/04/2019
Gdzie: Collegium Polonicum w Słubicach UAM, mała aula
Kategoria wiekowa: Dla nastolatków 16-19 lat
Typ imprezy: Gry i konkursy
Dziedzina: języki obce

Lektorat Języków Obcych Collegium Polonicum i kierunek studiów germanistyka międzykulturowa zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i średnich do udziału w drużynowym turnieju językowym „Na miejsca, fertig, go”. Celem turnieju jest ukazanie młodzieży, jak olbrzymią satysfakcję i przyjemność można czerpać z nauki języków obcych i posługiwania się nimi. Organizatorki turnieju chcą również pokazać, jak ważna we współczesnym świecie wielojęzyczność i posługiwanie się językami obcymi „bez granic“. Zadania konkursowe będą dotyczyć jednocześnie języka niemieckiego i angielskiego oraz wiedzy o kulturze obu obszarów językowych.

Zarejestruj się na to wydarzenie

Data: 2019-04-10 Godzina: 12:00 - 14:00