Techniki wykonywania wkłuć dożylnych i doszpikowych oraz praktyczne podstawy tworzenia i zaopatrywania ran

Okazja do zapoznania się z technikami zakładania wkłuć dożylnych oraz doszpikowych, a także malowanie sztucznych ran

Kiedy: 24/04/2018
11:00 - 12:00 | 12:15 - 13:15
Gdzie: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne ul. Przybyszewskiego 37 a , sala B, hol
Brak wolnych miejsc

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z technikami zakładania wkłuć dożylnych oraz doszpikowych. Każdy z uczestników pod czujnym okiem instruktorów będzie mógł założyć sam każdy rodzaj prezentowanego wkłucia. W trakcie warsztatów pokażemy jak namalować sztuczną ranę oraz jak w prawidłowy sposób należy poszczególne rany zaopatrywać.
malowanie sztucznych ran. Warsztaty poprowadzą studenci z Akademickiej Społeczności Ratownictwa i Medycyny Katastrof.

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu