„Studenci UAM bez Granic” w Nepalu

Gdzie: Wydział Studiów Edukacyjnych UAM, ul. Szamarzewskiego 89, wykład bud D., sala 210 wystawa Hol w Przyziemiu bud D

Studenci UAM bez Granic – to zarazem nazwa międzynarodowego projektu edukacyjno-badawczego, jak i nas, jego współtwórców i uczestników. Stanowimy grupę studentów i doktorantów, którzy swoją działalność koncentrują wokół edukacji międzykulturowej. Od czterech lat realizujemy projekt „Studenci UAM bez Granic”, w ramach którego prowadzimy zajęcia w szkołach z różnych zakątków świata oraz badania naukowe na temat marzeń dzieci, z którymi mamy przyjemność pracować. Do tej pory odbyły się cztery edycje projektu, których destynacją były: Tanzania, Paragwaj, Indonezja i Nepal. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.studenciuambezgranic.amu.edu.pl. Znajdziecie nas też na Facebooku!

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego opowiemy o czwartej edycji projektu „Studenci UAM bez Granic”, które odbyła się w sierpniu i wrześniu 2017 roku w Nepalu. Będziecie mogli dowiedzieć się jak pracowaliśmy z dziećmi w małej szkole położonej w wiosce Thansing w Dolinie Kathmandu, jak wygląda ich (niezwykła) codzienność, jakie są ich marzenia i plany. Opowiemy także o tym, co nas zaskoczyło i zachwyciło w Nepalu, odkryjemy tajniki nepalskiej kultury, kuchni i przyrody. Nie zabraknie także ciekawostek z doświadczenia Studentów UAM bez Granic, np.: Jak pokonać zaledwie 30 kilometrów w „zaledwie” 7 godzin? Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa fotograficzna.

Wydarzeniu towarzyszy wystawa.