Stoisko europejskie

Kiedy: 23/04/2018
Gdzie: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań budynek A, przestrzeń przy sali 308

Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy młodych ludzi na temat kultury europejskiej oraz funkcjonowania Unii Europejskiej. Poprzez zabawę uczestnicy dowiedzą się, jakie korzyści z integracji europejskiej odnoszą państwa członkowskie, a także, z jakich możliwości mogą dzięki temu korzystać ich obywatele. Na najmłodszych będą czekać ciekawe konkursy oraz gry pozwalające poszerzyć wiedzę o krajach europejskich. Prowadzi: SKN EUrope wraz z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct-Poznań.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu