Skuteczne rozwiązywanie konfliktów – gry i symulacje z pracodawcą

Gdzie: Wydział Studiów Edukacyjnych UAM, ul. Szamarzewskiego 89, bud D., sala 508

Warsztat polega na udziale w symulacji rzeczywistego konfliktu w sytuacji pracowniczej, odegraniu przypisanych ról oraz zbudowaniu rozwiązań, które można będzie zastosować w przyszłości w negocjacjach z realnym pracodawcą.

Uczestnictwo w grze symulacyjnej pozwala zrozumieć mechanizmy i relacje, jakie towarzyszą rzeczywistym konfliktom w miejscu pracy oraz wspomagają kształtowanie umiejętności realnego ich rozwiązywania.

Dzięki uczestnictwu w warsztacie zyskujesz: ciekawe doświadczenie, wiedzę o konfliktach i sposobach ich rozwiązywania, umiejętność projektowania skutecznych rozwiązań i stosowania ich w praktyce w relacji z pracodawcą i współpracownikami, nowe znajomości, dobrą zabawę.

Warsztat dla młodzieży i dorosłych.

Data: 2018-04-25 Godzina: 10:00 - 12:00