Quiz El Mundo Hispano

Typ imprezy: wkrótce
Dziedzina: języki obce
Limit miejsc: Maksymalna liczba graczy: 30

Quiz El Mundo Hispano przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, licealistów i studentów znających język hiszpański na poziomie przynajmniej A2. Quiz składa się z 20 pytań i polega na zaznaczeniu 1 prawidłowej odpowiedzi. Pytania dotyczą zagadnień zarówno językowych jak i związanych z kulturą, geografią i historią krajów hiszpańskojęzycznych. Na udzielenie odpowiedzi na każde pytanie obowiązuje limit czasowy 60 sekund.

FORMA: Quiz znajduje się w aplikacji Kahoot, należy wejść na stronę kahoot.it  oraz wpisać  PIN do gry –  GAME PIN

Zgłoszenie uczestnictwa w wydarzeniu 26 listopada prosimy kierować do 24 listopad na adres mailowy hispanoamu@gmail.com

Zgłoszenie uczestnictwa w wydarzeniu 10 grudnia prosimy kierować do 8 grudnia na adres mailowy hispanoamu@gmail.com

W odpowiedzi zostanie wysłany PIN do gry.

W nazwie gracza proszę wpisać aktualny adres mailowy, poprzez który skontaktuję się z 3 najlepszymi graczami.  Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody!