Opodatkowanie i oskładkowanie różnych form zatrudnienia

Kiedy: 23/04/2018
Gdzie: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań budynek A, sala 308
Limit miejsc: 25 osób

Uczestnicy zgłębią kwestie związane z najbardziej popularnymi formami zatrudnienia. Omówione zostaną podstawowe różnice pomiędzy umową o pracę, a umowami cywilnoprawnymi takimi jak umowa zlecenie czy umowa o dzieło. Słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób naliczane są składki osób zatrudnionych na podstawie poszczególnych umów.

Warsztat opierać się będzie na wielu przykładach, które w dostępny i praktyczny sposób zobrazują różnice w opodatkowaniu i oskładkowaniu wybranych form zatrudnienia. Dzięki wiedzy zdobytej na warsztacie, jego uczestnicy będą mogli samodzielnie dokonać kalkulacji swojego wynagrodzenia w przyszłości i uzyskają podstawową wiedzę z zakresu naliczania i odprowadzania składek oraz zaliczek na podatek dochodowy.

Warsztat prowadzony przez Studenckie Koło Naukowe TAX.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

zarejestruj się na to wydarzenie

*Pola obowiązkowe