Nie widać, a jednak istnieje!

Kiedy: 24/04/2018
Gdzie: Kolegium Cieszkowskich, ul. Wojska Polskiego 71C, Pokój 114
Kategoria wiekowa: Dla najmłodszych
Dziedzina: nauki leśne
Brak wolnych miejsc

Co się na twych rączkach dzieje? Choć umyte – coś istnieje – między palcem na twej dłoni, na policzku i na skroni. Ciałko przecież czyste masz, przecież zawsze o nie dbasz, to coś na nim się ukrywa, jakie tajemnice skrywa? Tu się na warsztatach dowiesz i znajomym swym opowiesz o tym co się dowiedziałeś i z rąk swych wyhodowałeś. Panie chętnie wam powiedzą, o tym co już same wiedzą o tym świecie w mikroskali. Choć jesteście jeszcze mali dostaniecie tu dowody, czemu nie unikać wody! I na pewno zrozumiecie, czemu trzeba ręce myć, żeby zdrowym dzieckiem być!

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu