„Myślenie wizualne dla każdego – i małego i dużego!”

Podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe wiadomości na temat myślenia wizualnego oraz korzyści wynikających z rysowania, tworzenia schematów, czy notatek graficznych. Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć własne notatki graficzne.

Gdzie: Wydział Studiów Edukacyjnych UAM, ul. Szamarzewskiego 89, bud D., sala 501

Podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe wiadomości na temat myślenia wizualnego oraz korzyści wynikających z rysowania, tworzenia schematów, czy notatek graficznych. Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć własne notatki graficzne oraz jak posługiwać się flipowaniem, czyli sztuką prezentacji za pomocą rysunków. Zapoznają się z propozycjami gotowych rozwiązań, które staną się punktem wyjścia do działań własnych. Będą mieli możliwość poznania swoich możliwości, talentów i zdolności podczas tworzenia własnej notatki graficznej, a także zbiorów publikacji oraz materiałów szkoleniowych do dalszego samorozwoju i poszukiwań.

Warsztat dla dorosłych, studentów i nastolatków

Data: 2018-04-25 Godzina: 15:00 - 16:30