…mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości…

…mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości…

Wykład popularnonaukowy połączony ze zwiedzaniem obserwatorium.

Kiedy: 14/06/2019
20:30 - 22:00 | 22:00 - 23:30
Gdzie: Obserwatorium Astronomiczne UAM, ul. Słoneczna 36, 60-286 Poznań
Kategoria wiekowa: Dla wszystkich
Podziel się:

Opis wydarzenia

Obserwatorium Astronomiczne UAM zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na kolejne spotkanie z cyklu wykładów popularno-naukowych w roku 2019. Wykład pt.”… mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości …” wygłosi w piątek 14 czerwca dr Przemysław Bartczak.

O cyklu

Wykłady odbywać się będą raz w miesiącu, dwa razy danego dnia. Wstęp na wykłady jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona do 49 osób dla każdej godziny wykładu danego dnia.

Po każdej prelekcji, dla słuchaczy, przewidziane jest zwiedzanie Obserwatorium, pokaz teleskopów oraz w przypadku sprzyjającej pogody – obserwacje nieba. Całość trwać będzie ok. 1.5-2 godzin (45-60 minut wykład, 45-60 minut oglądanie teleskopów/pokaz nieba).

 

Rejestracja

Zapisy na wykład odbywają się poprzez stronę Obserwatorium http://www.astro.amu.edu.pl

Rezerwacja miejsc na wykłady włączana jest dokładnie 6 dni przed datą prelekcji, o północy. Aby dokonać rezerwacji, należy w kolumnie „godziny” kliknąć w link z preferowaną godziną wykładu. Na otwartej stronie wydarzenia należy podać liczbę osób (max. 4 dla jednego zgłoszenia), które chciałyby w nim uczestniczyć. Po zatwierdzeniu należy podać dane osobiste osoby rezerwującej oraz email. Na ten adres zostanie przesłana wiadomość z bezpłatnymi biletami na wykład. Może się zdarzyć, że w ciągu jednego dnia wszystkie miejsca zostaną zajęte.Data, godzina, temat wykładu oraz wykładowca mogą ulec zmianie.

tel: 61 829 2770
e-mail: obserwatorium.astro@amu.edu.pl

organizator:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
prowadzący:

zarejestruj się na to wydarzenie