Kawiarnia Szkocka

Uczniowie mogą kupić słodycze i napoje za Banachy zdobyte podczas warsztatów i wykładów. Mogą zdobyć także dodatkowe, rozwiązując zadania. Przygotowane zostaną zestawy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i licealistów.

Kiedy: 26/04/2018
Gdzie: Wydział Matematyki i Informatyki UAM, ul. Umultowska 87, A0-13 klub profesorski (piwnica)
Dziedzina: matematyka

Podczas Kawiarni Szkockiej uczniowie mogą kupić słodycze i napoje za Banachy zdobyte podczas warsztatów i wykładów. Mogą zdobyć także dodatkowe, jeżeli rozwiążą zestaw zadań przygotowanych przez organizatorów Kawiarni. Przygotowane zostaną zestawy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i licealistów, zatem każdy znajdzie zadania dostosowane do swojego poziomu wiekowego. Wiedza, która zdobędą klienci naszej Kawiarni będzie zatem nie tylko pożyteczna, ale także bardzo smaczna!