Jak ugryźć dietę? Zdrowie dla całej rodziny!

Z żywieniowej perspektywy dla całej rodziny

Kiedy: 22/04/2018
Gdzie: Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania, Plac Kolegiacki,

Z żywieniowej perspektywy dla całej rodziny! Dzieci, rodzice i dziadkowie wspólnie odkryją tajniki praktycznego i zdrowego odżywiania na co dzień. Po kształcie i zapachu, ale z zamkniętymi oczami rozpoznamy zagranicznych kuzynów jabłka i cebuli. Rodzice i dziadkowie poznają praktyczne sposoby na przygotowanie zdrowych posiłków. Na deser przemycimy porcję warzyw w nowej odsłonie. Dociekliwi wezmą pod lupę etykiety sklepowych produktów, a odważni sprawdzą skład swojego ciała. Te i wiele innych atrakcji w łatwy i przyjemny sposób pozwolą Wam wprowadzić zdrowe nawyki do codziennego menu.

Prowadzący: Studenci Koła Naukowego Dietetyków Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pod kierunkiem dr hab. Magdaleny Człapki-Matyasik z Instytutu Żywienia Człowieka i Dietetyki

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu