Fotografia. Karolina Brychczyńska

Gdzie: Wydział Studiów Edukacyjnych UAM, ul. Szamarzewskiego 89, bud D., Hol przed Aulą
Typ imprezy: Wystawy

Karolina Brychczyńska – jest studentką III roku pedagogiki elementarnej i języka angielskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Fotografią interesuję się od 7 lat, staram się rozwijać w różnych dziedzinach fotografii i odnaleźć swoją własną drogę. Swoją przygodę z fotografią rozpoczęłam od aparatów kompaktowych, nauczyło mnie to cierpliwości i kreatywności, a także umiejętności spostrzegania większej ilości detali w codziennym życiu. Aktualnie fotografuję lustrzanką, lecz nie posiadam specjalistycznych obiektywów, staram się udowadniać innym, że fotografia to nie tylko dobry sprzęt, ale też kreatywny fotograf, który radzi sobie w trudnych warunkach. Nie każde zdjęcie jest idealne, lecz warto czekać na moment, w którym z tysiąca zdjęć wybierzemy właśnie to jedno. Do moich fotograficznych sukcesów z pewnością mogę wliczyć I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Nasza Przyroda”, wyróżnienie w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „FOTON” oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Życie jest piękne”.