Business Model Canvas – szablon modelu biznesowego

Business Model Canvas pozwala spojrzeć na swoje przedsięwzięcie biznesowe z ogólnej perspektywy, a co najważniejsze pozwala pokazać go innym bez potrzeby pisania obszernego biznesplanu.

Kiedy: 23/04/2018
Gdzie: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań budynek A, sala 308
Brak wolnych miejsc

Model biznesowy to koncepcyjne narzędzie zawierające zestaw elementów oraz relacji między nimi. Określa, w jaki sposób przedsiębiorstwo zapewnia sobie finansowy byt – czyli jak „zarabia na życie”. Business Model Canvas pozwala spojrzeć na swoje przedsięwzięcie biznesowe z ogólnej perspektywy, a co najważniejsze pozwala pokazać go innym bez potrzeby pisania obszernego biznesplanu. Podczas warsztatu zostanie wykorzystany model biznesowy A. Osterwaldera na podstawie firmy Lego. Prowadzący: SKN Target.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu