Analiza aktywności Dzika euroazjatyckiego (Sus scrofa) na terenie miasta Poznania

Kiedy: 24/04/2018
Gdzie: Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej, ul. Piątkowska 94E, Sala 111
Typ imprezy: Wykłady
Dziedzina: nauki rolnicze
Brak wolnych miejsc

Prezentacja przedstawi ostatni zrealizowany projekt badawczy pt. „ Analiza aktywności Dzika euroazjatyckiego na terenie miasta Poznania”. Zaprezentowane zostaną miejsca, w których była przeprowadzona inwentaryzacja na podstawie śladów pozostawianych przez dziki np. poprzewracane kosze na odpady w parkach, a także wyciągnięte wnioski po realizacji projektu. W wystąpieniu wskazane będą działania zapobiegawcze podjęte przez miasto Poznań.

Prowadzący: Barnadetta Piasecka, Monika Refermat, Agnieszka Delebis -Koło Naukowe Ochrony Środowiska

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu