Analiza aktywności Bobra europejskiego (Castor fiber L.) w dolinie rzeki Warty na terenie miasta Poznania

Kiedy: 24/04/2018
Gdzie: Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej, ul. Piątkowska 94E, Sala 109
Typ imprezy: Wykłady
Dziedzina: nauki rolnicze

Prelekcja dotycząca inwentaryzacji Bobra europejskiego występującego wzdłuż rzeki Warty w granicach administracyjnych miasta Poznania. Odpowiada ona na pytanie, czy jest go dużo i gdzie są rejony kumulacji jego obecności. Wcześniej wspomniana inwentaryzacja została przeprowadzona na podstawie znalezionych zgryzów i innych charakterystycznych śladów pozostawianych przez bobry.

Prowadzący: Filip Borowczak- Koło Naukowe Ochrony Środowiska

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

zarejestruj się na to wydarzenie

*Pola obowiązkowe