Jan „PasiekOfficial” Marciniak – jak kreować siebie w social media

23 listopada 2020 | marketing i reklama

wideo

Spotkanie autorskie z tiktokerm PasiekOfficial połączone z warsztatami z zakresu Influencerstwa. PasiekOfficial przedstawi w jak sposób kreować siebie w social media. Zostaną omówione najczęściej popełniany błędy przez początkujących oraz jak budować swój wizerunek w social media.

Realizacja: mgr Kamil Wnuk

Wydział Studiów Edukacyjnych UAM, Laboratorium Działań Twórczych w Przestrzeni Społecznej

Artysta wizualny, performer i nauczyciel. Swoje zainteresowania artystyczne lokuje na granicy sztuki, edukacji i technokultury. Jest autorem wielu projektów, warsztatów artystyczno-edukacyjnych, przedsięwzięć intermedialnych, społecznych i programów nauczania: „Klasa artystyczna z kierunkiem nowe media”, „Plastyka – Nowe znaczenia”, „Technika – Nowe znaczenia”, „Edukacja filmowa i sztuka mediów”. W latach 2009-2011 był asystentem w IV Pracowni Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Obecnie nauczyciel fotografii w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Poznaniu oraz nauczyciel edukacji filmowej w XII Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. Członek Zespołu Pedagogiki Młodzieży przy KNP PAN od roku 2016 oraz Polskiego Komitetu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA od roku 2019.